Przejdź do treści

Jestem kobietą po dużej transformacji zawodowej

Jestem kobietą po dużej transformacji zawodowej

Moja transformacja

Przez wiele lat pracowałam w międzynarodowych korporacjach branży finansowej. Zarządzałam sporym kawałkiem biznesu wartym ponad 100 mln rocznie, kierując ponad kilkuset osobowym zespołem.

W 2016 roku życie pokazało mi różne opcje zawodowe, a ja zdecydowałam się pójść drogą dużej transformacji zawodowej i biznesowej.

Jestem socjolożką i specjalistką w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim

Czerpię między innymi z takich nurtów jak Transformująca Obecność A. Seale, psychologia pozytywna D. Clifton, psychologia głębi C.G. Junga.

Lubię łączyć wiedzę i doświadczenia z różnych dziedzin, również neuronauki i mechaniki kwantowej. Modele i metody, które poznaje i wykorzystuje w pracy z klientem często najpierw weryfikuję na sobie.

Jestem mamą i żoną, która zamieniła miasto na spokojną wieś.

Jestem.​

Poznaj moje mocne strony*
i to, jak je wykorzystuję do pracy z innymi

*na podstawie Top5 CliftonStrengthsTM Gallupa

Uczenie się

Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy i dzielić się wiedzą z innymi. W procesie uczenia się jestem bardzo praktyczna – lubię znajdować zastosowanie zdobytej wiedzy dla rozwoju siebie, firmy i moich klientów. We współpracy ze mną możesz liczyć na to, że będziesz uczyć się siebie i odkrywać na nowo.

Strateg

Przejawia się we mnie widzeniem i czuciem różnych zagadnień z szerokiej perspektywy oraz dostrzeganiem pomiędzy nimi siatki połączeń. Lubię je analizować a jednocześnie ufać temu co chce się wydarzyć – co życie chce mi powiedzieć. Pomogę Ci oderwać się „bieżączki”, przyjrzeć się sobie na różne sposoby i wyłapać to co jest najważniejsze, co ma sens.

Bliskość

Bez talentu bliskości praca coacha / mentora nie była by możliwa. W relacji z drugim człowiekiem wydarza się coś magicznego. Przenika się energia, z której można czerpać. W procesie współpracy będę blisko Ciebie.

Intelekt

Przypisuję mu rolę świetnego narzędzia dla realizacji marzeń, celów, zadań. Lubię odnajdować logikę w tym co widzę w świecie lecz wiem, że za logiką stoi coś więcej niż układanka naszego intelektu. Pokażę Ci, jak połączyć intelekt z sercem, emocjami. Kiedy to dostrzeżesz, będziesz mieć kompletny obraz.

Wizjoner

Uwielbiam tworzyć, kreować i zabierać w te miejsca klientów. Żyjemy w dynamicznie zmieniającym się świecie VUCA, gdzie wizja jest drogowskazem. Działanie z wizją daje poczucie wolności. Zachęcę Cię to podążania z wizją i poczuciem misji.

Certyfikacje potwierdzają kierunki mojego rozwoju zawodowego

CoachWiseTM

Miałam przyjemność uczyć się coachingu w CoachWise™. Metodyka zaprojektowana jest na potrzeby biznesu, wspierająca osiąganie celów poprzez odkrywanie i zrównoważone wykorzystywanie zasobów osobistych i organizacyjnych. Coaching CoachWise™ to wspomaganie ludzi w zdobywaniu tego, czego pragną, bez robienia tego za nich lub mówienia im co mają robić. Model ten stanowi podstawę rozumienia istoty coachingu i opisuje cztery główne komponenty relacji coachingowej:

1. umiejętności coacha – zadawanie pytań, słuchanie, odzwierciedlanie i wsparcie

2. zasady określające kim jest coach w relacji z coachee – zaufanie do coachee, kreatywność, obecność, partnerstwo, tak i …, zaangażowanie

3. mapa – czyli obszary pracy i mapa procesu

4. pole – pełen obraz wewnętrznego i zewnętrznego otoczenia coachee a w nim wymiary: materialny, intelektualny, emocjonalny i społeczny.

Transformująca Obecność

Poszukując głębszych obszarów rozwoju zainteresowałam się Transformującą Obecnością. To nowe podejście do przywództwa w dynamicznie zmieniającym się świecie, które sformułował Alan Seale. Podejście to budowane jest na poszerzaniu świadomości, rozumieniu, percepcji i transformującym działaniu. Oparte jest na przekonaniu, że w każdej inicjatywie wszystkie zainteresowane strony mogą być uszanowane. Podejście jest również dużo bardziej kreatywne niż w tradycyjnych szkołach przywództwa, polega na odkrywaniu i transformacji. Transformująca Obecność to zestaw umiejętności i narzędzi, które wspierają wewnętrzne zdolności percepcji, świadomości, zrozumienia, poruszania się w złożoności oraz podejmowania skutecznych i zrównoważonych działań.

PCCTM ICF

Uzyskałam akredytację Professional Certified Coach i jestem członkinią International Coach Federation.

W miejscu uważności jest też miejsce
Twojej mocy i skutecznej transformacji. Pomogę Ci jej dokonać.

Zapraszam Cię do pobrania bezpłatnych materiałów, abyś sprawdził/a co ma dla Ciebie sens w życiu zawodowym.

Kliknij aby dołączyć do Newslettera