Przejdź do treści

Transformacja
dla Ciebie

Pracuję z ludźmi, którzy czują się nie na swoim miejscu i uwiera ich to, gdzie są obecnie zawodowo

Chcieliby mieć pracę, w której widzą prawdziwy sens, zgodną z ich wewnętrznymi wartościami i wykorzystującą ich naturalne talenty. Są gotowi na zmianę, jednak nie wiedzą jak to zrobić.

Przeprowadzę Cię przez 5 głównych obszarów

Przyjrzysz się temu gdzie jesteś teraz. Sprawdzisz co Cię uwiera i powoduje, że czujesz się nie na swoim miejscu.

Dotrzesz do swoich najgłębszych wartości życiowych / zawodowych. Przyjrzysz się swoim priorytetom i pragnieniom, poczujesz co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Odkryjesz swoje naturalne talenty, które pomogą Ci znaleźć odpowiednie miejsce do realizacji swoich aspiracji zawodowych.

Rozważysz różne opcje. Przyjrzysz się im z bliska. Poczujesz co i jak możesz robić zawodowo z lekkością i przyjemnością.

Podejmiesz decyzję, którą drogą podążysz. Poczujesz, że ta decyzja jest zgodna z Twoją wewnętrzną prawdą.

Stworzysz plan na miarę swoich pragnień. Będziesz czuć ekscytację i ruszysz w drogę. Będziesz podążać za tym, co ma dla Ciebie najgłębszy sens.

Coaching transformacji zawodowej

Coaching transformujący odbywa się na głębszych poziomach poprzez poszerzanie świadomości. Skupia się na tym „kim jestem” a nie tylko „jak działam”. W transformacji zapraszamy do współpracy wszystkie nasze inteligencje. Uruchamiany jest umysł, ciało, emocje i dusza. Dlatego coaching transformujący często prowadzi do przełomowych zmian wewnętrznych klienta. W transformacji zawodowej szukamy tożsamości zawodowej, sensu pracy, naturalnych talentów i lekkości w działaniu. W pracy z klientem wykorzystuję m. in. podejście i narzędzia Transformującej Obecności.

Forma: sesje online „1 na 1”
Czas: 60 minut
Częstotliwość: 2 lub 3 spotkania w miesiącu
Dodatkowo: materiały do stosowania w domu – karty pracy, dostęp do testów, ćwiczenia autocoachingowe

Umów się na bezpłatną konsultację

Zanim zaczniemy, porozmawiajmy w czym mogę Ci pomóc. Wstępna konsultacja odbywa się przez telefon lub online i trwa ok. 30 minut.

Sięgnij po dawkę inspiracji

Zapraszam Cię do newslettera

Zapraszam Cię do pobrania bezpłatnych materiałów, abyś sprawdził/a co ma dla Ciebie sens w życiu zawodowym.

Kliknij aby dołączyć do Newslettera