Przejdź do treści

Transformacja
dla Biznesu

Czujesz, że tkwisz w starych schematach, nieadekwatnych w dynamicznie zmieniającym się świecie VUCA*?

Chcesz oprzeć swój biznes na wartościach i pójść za nimi naprawdę?
Chcesz odkryć swoje talenty biznesowe i dzielić się nimi z innymi?
Chcesz czuć każdego dnia, że to co robisz – robisz z sensem?

Masz gotowość na transformację, jednak nie wiesz, jak tego dokonać?

*świat VUCA: Volatility – Zmienność, Uncertainty – Niepewność, Complexity – Złożoność, Ambiguity – Niejednoznaczność

Przechodzimy z kontekstu „Przewodzenia gdzie wiem” lub przynajmniej powinienem był wiedzieć, gdzie strategia oznaczała odgadywanie przyszłości, do świata „Przewodzenia, gdzie nie wiem, gdzie strategia oznacza przygotowanie się na wszystko, cokolwiek przyszłość przyniesie”.

DIDIER MARLIER, Enablers Network

Pracuję z liderami i zespołami, którym pomagam odkryć talenty biznesowe i zbudować wartość dla ich klientów i świata

Zobaczysz z różnych perspektyw i przez lupę jak wygląda Twój biznes. Przyjrzymy się temu jak dziś funkcjonuje system w którym działasz wewnątrz organizacji i na rynku. Przeanalizujesz co się sprawdza w biznesie a co uwiera i jest już nie aktualne.

Odkryjesz jakie są prawdziwe moce Twoje i Twojego biznesu. Co jest Twoim naturalnym talentem. Zobaczysz co jest największą wartością a zarazem motorem w biznesie. Jak to wykorzystać dla mądrego rozwoju.

Wykreujesz różne opcje. Rozważysz, która z nich jest Ci najbliższa i zgodna z wartościami, którymi chcesz się kierować. Na czym warto budować wartość dodaną dla siebie, organizacji i dla świata.

Podejmiesz decyzję, którą drogą chcesz podążać w biznesie. Będziesz słuchał swojego głosu wewnętrznego i tego co ma do zaoferowania Ci świat. Poczujesz nową energię do skutecznego działania, bo będzie to zgodne z Twoją wewnętrzną prawdą.

Zdefiniujesz wizję, którą chcesz podążać. Będziesz uważny na wewnętrzne i zewnętrzne sygnały, które dostarczają Ci informacji jaki podjąć kolejny krok. Będziesz ufał swojej biznesowej intuicji i z ciekawością podążał w nowym ekscytującym kierunku.

Stwórz i rozwijaj biznes wykorzystując najlepiej potencjał, którym dysponujesz

Dla liderów

Coaching indywidualny to wyjątkowa relacja jeden do jednego. W coachingu nakierowanym na realizację celów biznesowych, klient przy wsparciu coacha identyfikuje wyzwania z którymi się mierzy, określa cele jakie chce osiągnąć i podąża za nimi. W procesie tym tworzona jest przestrzeń na pogłębianie samoświadomości lidera, umacnianie poczucia własnej wartości, odkrywanie nowych możliwości poprzez uważną obecność, korzystanie z intuicji w podejmowaniu działania. Pracuję między innymi metodyką CoachWiseTM oraz Transformującej Obecności w Przywództwie.

Sesje: proces złożony jest z sesji otwierającej, sesji właściwych i sesji zamykającej proces
Forma: sesje online „1 na 1”
Czas: 60 – 90 minutowe
Dodatkowo: materiały do stosowania w domu – karty pracy, dostęp do testów, ćwiczenia autocoachingowe
Długość procesu: ustalana indywidualnie i dostosowana do potrzeb klienta

Dla zespołu

Coaching grupowy wspiera realizację celów biznesowych zespołów zarządzających, projektowych i zadaniowych w zmianie.

W trakcie procesu pomagam zespołom określić wyzwania związane z potrzebą zmiany, wyklarować wizję zmiany i cele biznesowe oraz ustalić zasady dobrej, efektywnej współpracy w zmianie.

Zespół ma możliwość odkryć talenty biznesowe oraz możliwości z nich wynikające. Procesowi towarzyszy uważność na potencjał, który niesie zmiana.

Proces coachingu grupowego ustalany jest indywidualnie i dostosowany jest do potrzeb klienta.

Umów się na bezpłatną konsultację

Zanim zaczniemy, porozmawiajmy w czym mogę Ci pomóc. Wstępna konsultacja odbywa się przez telefon lub online i trwa ok. 30 minut.

Sięgnij po dawkę inspiracji

Zapraszam Cię do newslettera

Zapraszam Cię do pobrania bezpłatnych materiałów, abyś sprawdził/a co ma dla Ciebie sens w życiu zawodowym.

Kliknij aby dołączyć do Newslettera